Pokoje a rezervace

POKOJE A REZERVACE

Na Stoklásce můžeme ubytovat až 14 osob. Podívejte se na rozložení pokojů a dalších obytných místností.

Stokláska má dvě patra. V prvním najdete 3 pokoje – Oranžový, Zelený a Modrý se samostatnými koupelnami pro celkem 10 osob + 2 přistýlky na pokojích a 2 ve společenské místnosti. Dále plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost pro volný čas. Kdyby vám náhodou došly nápady, můžete se připojit k Wi-Fi, nebo sledovat televizi.

V přízemí máme druhou kuchyň, velkou společenskou místnost a technické zázemí chalupy. Součástí je zastřešená veranda s posezením a grilem.

Vytápění je zajištěno automatickým kotlem na peletky, takže nemusíte brzy ráno vstávat, abyste ve vychladlém domku vymetli kamna a zatopili.

Pokoje nepronajímáme jednotlivě různým zájemcům, ale vždy dáváme k dispozici chalupu celou. Postele a rozmístění vám připravíme tak, abyste u nás měli pohodlí, soukromí a cítili se jako doma ☺️

Oranžový pokoj je pro 4 osoby. Dvě samostatné postele a jedna dvojpostel, koupelna a krásný výhled ze střešního okna 🙂

V Zeleném pokoji najdete 2 samostatné postele, 1 palandu a 1 přistýlku, takže se v něm vyspí 5 osob. Má samostatnou koupelnu a výhled do zahrady.

Modrý pokoj je ideální pro páry. Jedna dvojpostel, rozkládací přistýlka, samostatná koupelna a pod okny květinová zahrádka.

Všechny pokoje jsou oddělené. Společná je pak plně vybavená kuchyň, ve které si rádi uvaří i opravdoví gurmáni, jídelna se stolem pro až 8 osob, dva gauče, které skvěle poslouží i jako přistýlky a skříňky plné deskovek a potřeb pro tvoření velkých i malých návštěvníků 🙂

V přízemí máme druhou kuchyň, kterou určitě rádi využijete společně s velkou společenskou místností s krbem. Venku najdete zastřešenou otevřenou verandou s grilem.

CENÍK

Ceny jsou uvedeny za celý objekt a jsou včetně DPH. Poplatek obci vybíráme v hotovosti a dáváme rovnou do prasátka pro paní starostku 🙂

OBDOBÍCENA / noc / celý objekt
Letní sezóna (červen – srpen) – netopíme3 500,- Kč
Mezidobí (květen nebo září) – pokud musíme přitápět3 700,- Kč
Zimní sezóna (říjen – duben) – topíme4 000,- Kč

Pozn.: pokud v měsících květen nebo září nemusíme přitápět, účtujeme cenu, jako za Letní sezónu.
TYP PŘÍPLATKUCENA
Dítě – bez nároku na postelZdarma
Pes200,- Kč / víkend nebo 500,- Kč / týden
Spaní ve stanu
(po domluvě, pokud máte vlastní stan)
150,- Kč / osobu
Poplatek obci15,- Kč / noc / dospělou osobu

Chcete přijet a nevíte, jestli máme volný termín pro vaše plány?

Přijďte si užít skvělou dovolenou!

NAPIŠTE SI O TERMÍN ->

NAPSAT ZPRÁVU