KDE NAJDETE STOKLÁSKU?

Naši rekreační retro chalupu najdete v hustě zalesněném údolí chráněné krajinné oblasti Jeseníky, a to mezi Vrbnem pod Pradědem a lázněmi Karlova Studánka v obci Ludvíkov.

První zmínky o Ludvíkovu najdeme kolem roku 1700, kdy jej založil Franc Ludwig, hrabě Falcký. V seznamu zapsaných kulturních památek je zřícenina hradu Furstenvalde na úpatí Zámeckého vrchu. Ludvíkov působí na jedné straně jako oáza klidu uprostřed překrásné přírody a na straně druhé jako místo, odkud jsou to pouze tři kilometry do lázní Karlova Studánka a devět kilometrů do lyžařského střediska Praděd.

AKTIVITY

Grilování nebo opékačka u ohniště

Hry na zahradě
Procházky
Cyklovýlety
Wellness a nedaleké lázně
Hromada deskovek na deštivé dny
Lyžování a sáňkování v zimě

JAK SI NAPLÁNUJETE SVOU DOVOLENOU?

O tom, že si pobyt na samotné Stoklásce užijete, vůbec nepochybujeme. Co ale můžete přidat do svých plánů, když vás to bude táhnout ven?

Výlety po okolí

Jeseníky nabízí řadu možností, kam vyrazit pěšky, na kole nebo na lyže. Sjezdovky najdete už 3 km od Ludvíkova a na Praděd je to 9 km. Lyžařskou školu a turistické i běžkařské stezky ocení jak ti, kteří si přijeli odpočinout, tak nároční sportovci.

Odpočinek a wellness

Karlova Studánka, krásné lázeňské městečko, v němž si můžete užít celou řadu procedur nebo si zaplavat v bazénu, je od nás vzdálená jen 3 km a přímo v Ludvíkově najdete i saunu.

Gastrozážitky

Když se vám nebude chtít vařit, nemusíte. Ve vzdálenosti do 100 m si můžete vychutnat oběd, pivo nebo svěží drink (nejen) na horké letní dny.

VÍCE ZÁŽITKŮ

Čas strávený mezi stromy není nikdy ztraceným časem…

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Stokláska je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí zajet na chalupu jako kdysi s babičkou nebo rodiči. Pokoje jsme pro vás vybavili tak, abyste se vyspali, jako doma. Ve dvou kuchyních najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste si navařili nebo napekli i náročnější dobroty.

Ve dvou retro společenských místnostech můžete zahrát hromadu her nebo si dát jen tak televizi. Na verandě stojí gril, na zahradě na vás čekají kuželky, fotbal nebo otevřené ohniště, když dostanete chuť na špekáčky.

A když budete chtít objevovat Jeseníky, sednete na kolo, sbalíte běžky, nebo jen hodíte do batohu plavky – vše máte v okolí.

Aktivity

Příroda

Relax

REZERVOVAT si TERMÍN

Přijďte si užít skvělou dovolenou!

NAPIŠTE SI O TERMÍN ->

NAPSAT ZPRÁVU